grafika

Udržitelný prodej z dřevařského průmyslu

S Resysta jsme vytvořili materiál, který může nahradit nejen cennou surovinu dřevo v mnoha oblastech a zachování tohoto zdroje, ale plast, laminát a kov se používá také na místě - a zcela udržitelné. Pro plastikářský průmysl, je to šance dobýt části přibližně 50 miliard dolarů velkém trhu v oblasti obchodu z tropického dřeva - a také zcela udržitelné.

jsme prostřednictvím těžkopádný postup (PtRh Technology), který je schopen zacházet rýžové slupky, takže se nám podařilo poprvé, se uskuteční proces mezi přírodním vláknem a polymerem. Tyto rýžové plevy kombinovat zcela s polymerem, přičemž pozitivní vlastnosti silikátů přítomné v rýžové slupky odráží ve sloučenině. Vzhledem k bipolaritou materiálu, jeho povrch spojený s vodou, ale nelze proniknout.

Resysta je dostupná ve formě prášku nebo granulí. Extruze pevných a dutých profilů a desek v různých tloušťkách stěn je možná s Resysta. Na Eigencompoundierung Resysta nabízíme našim compounders Active Resysta Filler (ARF), z nichž se skládá z přízemí rýžových slupek a vysoce koncentrovaných přísad. Je také možné vstřikování, kalandrování, pěnění a rotační lisování pomocí Resysta.

Nabízíme Vám zcela nový materiálový standard, který je nyní k dispozici na celém světě a může výrazně rozšířit vaše produktové portfolio. Vytvořte novou opěrku a vytvořte prodej, který doposud tvoří dřevařský průmysl. Možnosti aplikace Resysta jsou téměř neomezené. Kromě toho můžete těžit z našich dlouholetých zkušeností a získat rozsáhlou podporu.

Kde nás najdete

Limany s.r.o.
Šafaříkovy Sady 3/1
301 00  Plzeň

Rychlý kontakt

+420 604 627 344

Distributor:
Foxinterier W s.r.o. Klatovy
376 312 077