grafika

Udržitelný prodej z dřevařského průmyslu

S Resysta jsme vytvořili materiál, který může nahradit nejen cennou surovinu dřevo v mnoha oblastech a zachování tohoto zdroje, ale plast, laminát a kov se používá také na místě - a zcela udržitelné. Pro plastikářský průmysl, je to šance dobýt části přibližně 50 miliard dolarů velkém trhu v oblasti obchodu z tropického dřeva - a také zcela udržitelné.

jsme prostřednictvím těžkopádný postup (PtRh Technology), který je schopen zacházet rýžové slupky, takže se nám podařilo poprvé, se uskuteční proces mezi přírodním vláknem a polymerem. Tyto rýžové plevy kombinovat zcela s polymerem, přičemž pozitivní vlastnosti silikátů přítomné v rýžové slupky odráží ve sloučenině. Vzhledem k bipolaritou materiálu, jeho povrch spojený s vodou, ale nelze proniknout.

Resysta je dostupná ve formě prášku nebo granulí. Extruze pevných a dutých profilů a desek v různých tloušťkách stěn je možná s Resysta. Na Eigencompoundierung Resysta nabízíme našim compounders Active Resysta Filler (ARF), z nichž se skládá z přízemí rýžových slupek a vysoce koncentrovaných přísad. Je také možné vstřikování, kalandrování, pěnění a rotační lisování pomocí Resysta.

Nabízíme Vám zcela nový materiálový standard, který je nyní k dispozici na celém světě a může výrazně rozšířit vaše produktové portfolio. Vytvořte novou opěrku a vytvořte prodej, který doposud tvoří dřevařský průmysl. Možnosti aplikace Resysta jsou téměř neomezené. Kromě toho můžete těžit z našich dlouholetých zkušeností a získat rozsáhlou podporu.

Kde nás najdete

Limany s.r.o.
Pecháčkova 1317/45
318 00  Plzeň

PROJEKTY EU

V rámci Design Credits - Národní plán obnovy 4.5 Kreativní vouchery jsme zrealizovali projekty s názvem

  • Venkovní sauna registrační číslo 0218000225,
  • Výroba zahradního nábytku registrační číslo 0218000212, 
  • Venkovní kuchyně z Resysty registrační číslo 0218000111.

Tyto projekty jsou spolufinancovány Evropskou unií. Cílem těchto projektů je zvýšit konkurenceschopnost firmy na trhu v ČR a zvýšit proexportní potencionál.

Rychlý kontakt

   +420 604 627 344

   Obchodní oddělení pro Moravu:
   morava@limany.cz

   Distributor:
   Foxinterier W s.r.o. Klatovy 
   +420 376 312 077