grafika

Barevný koncept

Barvy tvoří náladu a odkrývají emoce. Proto pokládá Resysta za velmi důležité nabídnout prostor pro představivost s co největším výběrem barev. Lazury, laky a oleje firmy Resysta nenabízejí ale pouze velkou barevnou škálu, ale zdokonalují základní materiál zvýšenou povrchovou odolností (2K ochranné laky).

Resysta má v podstatě krásný teplý přírodní tón. Nanesením lazury může být dosaženo jakéhokoli barevného tónu." Tím, že Resysta neabsorbuje vodu, nemůže docházet k loupání barvy. Vystavení slunečnímu záření (vystavení ultrafialovému záření) z dlouhodobého hlediska zvyšuje intenzitu barevného tónu. Navíc může být Resysta ochráněna speciálním ochranným lakem před nečistotami.

Oleje, glazury a skvrny

Resysta Top Oil (RTO)

RTCO je ochranný olej k renovaci, osvěžení a péči o všechny naolejované povrchy Resysta.Lehká olejová textura umožňuje jednoduché použití. RTCO oživuje povrchy Resysty a dává povrchu opět více sytosti, nový lesk a čerstvost pouze jedním krokem. Při mírném vyblednutí, otupení nebo částečném otěru původního olejového filmu může RTCO zabránit nutnosti ošetření kompletního povrchu. RTCO obsahuje zušlechtěné přírodní oleje, sójový, slunečnicový a řepkový olej, isoalifáty, voskové disperze, olovnaté a sušiče bez obsahu baria

FVG transparentní barevné glazury / skvrny

Průhledná barevná glazura na bázi vody (skvrna) pro barevný design povrchů. Resysta FVG-C (barevný kód Lasur) je připraven k použití a není třeba jej ředit. Jeden litr je dostačující pro asi 10-15m2 povrchu Resysta, v závislosti na pořadí a použité stránce (skládaný / hladký). Resysta Lasur FVG-C je založen na vodním ředicím systému a transparentní barvě s vysoce kvalitními pigmenty. S transparentně lakovanými povrchy je celkový barevný tón výsledkem souhry barvy pozadí a průhledné barvy glazury. Celkový barevný tón je dán objednacím množstvím pigmentů.

2k ochranné povlaky

Ke zvýšení mechanické a chemické odolnosti a k ochraně proti tvorbě fleků se doporučuje natřít povrch Resysta speciálním dvoukomponentním ochranným lakem.

RCC 2k ochranný lak (pro koncové spotřebitele)

RCC je vodou ředitelná, transparentní dvousložková akrylová těsnící hmota, kterou lze použít uvnitř i venku. Lak RCC se skládá ze základní složky laku (složka A), ke které se přidá složka tužidla (složka B). Resysta RCC vytváří po vytvrzení odolný, transparentní nátěrový film, který zvyšuje mechanickou a chemickou odolnost povrchu. Nátěrový film nabízí ochranu před znečištěním vnějšími vlivy tuků, olejů nebo jiného pronikání nečistot.;

RCS 2k ochranný lak (pro profesionální použití)

Resysta 2K Sealer RFS je vodou ředitelný, dvousložkový polyuretanový tmel, který lze použít uvnitř i venku. Dvousložková barva se skládá ze základní složky barvy (složka A), ke které se přidává složka tužidla (složka B). Resysta 2K Sealer RFS tvoří po vytvrzení vysoce odolný, transparentní nátěrový film, který zvyšuje optimální mechanickou a chemickou odolnost povrchu. Barevný film poskytuje ochranu proti znečištění vlivem vnějších účinků tuků, olejů nebo jiného pronikání nečistot.

Resysta RFS 2K Sealer je k dispozici ve 4 různých úrovních lesku:

  • RFS 10 = Deep matt (přírodní dřevo efekt) t
  • RFS 30 = pololesklý
  • RFS 50 = hedvábný lesk
  • RFS 70 = lesk

Kde nás najdete

Limany s.r.o.
Pecháčkova 1317/45
318 00  Plzeň

PROJEKTY EU

V rámci Design Credits - Národní plán obnovy 4.5 Kreativní vouchery jsme zrealizovali projekty s názvem

  • Venkovní sauna registrační číslo 0218000225,
  • Výroba zahradního nábytku registrační číslo 0218000212, 
  • Venkovní kuchyně z Resysty registrační číslo 0218000111.

Tyto projekty jsou spolufinancovány Evropskou unií. Cílem těchto projektů je zvýšit konkurenceschopnost firmy na trhu v ČR a zvýšit proexportní potencionál.

Rychlý kontakt

   +420 604 627 344

   Obchodní oddělení pro Moravu:
   morava@limany.cz

   Distributor:
   Foxinterier W s.r.o. Klatovy 
   +420 376 312 077