grafika

Dřevo 2.0: Udržitelná účinnost v souladu s estetikou a přírodou

Tam, kde rozpočtový limit často omezuje výběr materiálů pro soukromé developery, mají veřejné a komerční stavební projekty větší volnost vzhledem k většímu významu ekonomické efektivnosti. Zde se počítá za delší období a faktory, jako jsou náklady na údržbu a trvanlivost zahrnuté ve výpočtech. V kombinaci s estetickými požadavky a aspekty udržitelnosti mnoho materiálů nesplňuje tyto často protichůdné požadavky. Produkty Resysta na druhé straně řídí tento vyvažovací úkon a poskytují architektům možnost nabídnout svým klientům udržitelná a inteligentní řešení, která jsou podstatně úspornější po delší dobu než srovnatelné výrobky ze dřeva nebo WPC.

Estetika

Výrobky vyrobené z Resysty mají velmi podobný pocit a vzhled jako velmi silné tropické lesy. To umožňuje speciální broušení povrchu. Výsledkem jsou také stejné teplo a pohodlí jako dřevo.

Hospodářství

Výhodná hospodárnost produktů Resysta je založena jednak na úplné odolnosti proti vlhkosti, která se projevuje ve velmi dlouhé životnosti. Produkty Resysta jsou 100% odolné vůči vodě. Voda nepronikne proč, bez ohledu na to, jak vlhké počasí nemůže materiál poškodit. Výrobky Resysta mohou být dokonce instalovány přímo do vody, aniž by byly líné nebo příliš moderní. Proto produkty Resysta vydrží nejen mnohem déle než dřevo nebo WPC - jsou dokonce odolné proti plísním, měkké hnilobě a termitům. Na druhé straně je nákladová efektivita výrobků Resysta založena na velmi nízké údržbě materiálu. Výrobky Resysta jsou UV stabilní, a proto nevyblednou.

Požadavky na údržbu? Špatně! Čištění může být provedeno i parní tryskou - náklady na trvanlivou a trvale krásnou fasádu nebo terasu jsou proto omezeny na minimum.

Udržitelnost

Asi 60% produktů Resysta jsou rýžové slupky, odpadní produkt potravinářského průmyslu. V kombinaci s cca 22% kamenných solí a cca 18% minerálního oleje vytváří jedinečný a celosvětově patentovaný materiál, který má nejen velmi podobný pocit a vzhled jako tropické dřevo, ale má mnohem lepší vlastnosti a je 100% recyklovatelný. , Odpad a zbytky jsou rozřezány a přidány do výrobního procesu. A to vše bez jediného stromu. Deštné pralesy nám budou poděkovat.

Sestavte se zárukou

Mnozí výrobci výrobků Resysta dávají svým výrobkům záruku 15 let na bobtnání, praskání, tříštění a hnití.

Kde nás najdete

Limany s.r.o.
Pecháčkova 1317/45
318 00  Plzeň

PROJEKTY EU

V rámci Design Credits - Národní plán obnovy 4.5 Kreativní vouchery jsme zrealizovali projekty s názvem

  • Venkovní sauna registrační číslo 0218000225,
  • Výroba zahradního nábytku registrační číslo 0218000212, 
  • Venkovní kuchyně z Resysty registrační číslo 0218000111.

Tyto projekty jsou spolufinancovány Evropskou unií. Cílem těchto projektů je zvýšit konkurenceschopnost firmy na trhu v ČR a zvýšit proexportní potencionál.

Rychlý kontakt

   +420 604 627 344

   Obchodní oddělení pro Moravu:
   morava@limany.cz

   Distributor:
   Foxinterier W s.r.o. Klatovy 
   +420 376 312 077